Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri

Kalite Belgelerimiz

Akasya Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri firmamız hizmet ve ürünlerinde ki kalitesini tescillemek, ayrıca daha yüksek standartlarda üretim çalışmaları için sektöründe öncü olmanın gururunu yaşamaktadır. Firmamız bünyesinde ki ürün ve hizmet anlayışının aşağıda ki kalite belgeleri ile tescillendiğini sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

AS 9100 Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemi

AS 9100 Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemi

Akasya Ahşap Ambalaj firması olarak, ahşap ambalaj sektöründe ki ürün ve imalat süreci kalitesine önem vermekteyiz. Bu önemi gösterebilmek adına firmamız sürekli çalışmalar yaparak, hizmet verdiğimiz yüksek profilli müşterilerimize daha kaliteli ürün ve hizmet sunmaya çalışmaktadır.

ISO 9001 Kalite Belgesi Akasya

ISO-9001 Kalite Belgesi Akasya

Ahşap ambalaj ve sandık imalatı yapan firmamız sektör içerisinde vermiş olduğu hizmet ve kalite anlayışı bulunduğu yeri haketmektedir. Ahşap Ambalaj olarak birçok ürün çeşidi imal etmekteyiz. Ahşap Sandık, Kontrplak Sandık, OSB Sandık, Özel Tasarım Ahşap Ambalaj, ISPM 15 İhracat Sandığı ürün çeşitlerimizden bağzılarıdır.

ISO 14001 Kalite Belgesi Akasya

ISO 14001 Kalite Belgesi Akasya

Tüm Dünyada ve artık Ülkemizde de yoğğun şekilde talep gören ahşap peyzaj çalışmaları, özen ve kalite isteyen bir çalışma gerektirmektedir. Firmamız birçok ahşap çeşidinden her bütçeye uygun ve çeşitli uygulabilir tasarımlar yapılabilmektedir.

OHSAS 18001 Kalite Belgesi Akasya

OHSAS 18001 Kalite Belgesi Akasya

Orman ürünleri ülkemizde birçok alanda çeşitli nedenler ile yoğun şekilde kullanılmaktadır. Hem ülkemizden hemde yurtdışından farklı kalite ve kullanım amacı için bir çok orman ürünü temin edilebilmektedir. Firmamız birçok orman ürünlerini işleyip kullanmakta ve ham halde bulabilmektedir.

FSC - Orman Yönetim Konseyi Belgesi

FSC - "Orman Yönetim Konseyi" Belgesi

Temel amacı dünyadaki orman ürünlerini doğru bir şekilde kullanılması ile ilgili standartlar oluşturmak ve yönetmek ve tüm kuruluşlarında buna uyduğunu bağımsız bir şekilde denetlenmesini sağlamaktır.

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Standardı

ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Yön. Sist.

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Standardı, müşterilerini memnun etmeyi onlara beklentilerinin ötesinde hizmet vermeyi isteyen, ister özel kuruluş, ister kamu kuruluşu veya gönüllülük esasına dayalı sektörler olsun her tür ve boyuttan işletmenin uygulayabileceği bir standarttır.

ISMP-15 - Isıl İşlem - İşaretleme İzin Belgesi

ISMP-15 - Isıl İşlem - İşaretleme İzin Belgesi

Taşıma alanında birçok ürün ve taşınabilir için kullanılmaktadır. Bu ürün sandıklar içinde ki ürünleri tam koruma sağlayan ufak baloncuklu ve koruma sağlayan naylon bir üründür. Düşük maaliyeti ve çok kullanışlı yapısı ile bu ürün sektör içerisinde fazlasıyla tercih edilmektedir.

Sanayi Sicil Belgesi - Akasya

Sanayi Sicil Belgesi - Akasya

Ahşap ürünleri arasın da sık olmasada peyzaj çalışmalarında ahşabın doğallığını yapısında bulundurmak isteyen kişi veya kurumlar, özellikle bahçe süslemelerinde bu ürün çeşitlerini tercih etmekte ve kullanmaktadırlar. Ahşap saksı ve ahşap çiçek yatakları çok şık ve uzun ömürlü kaliteli çalışmalardır.

UNICEF - Altın Kanat

UNICEF - Altın Kanat

Akasya Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri firmamız, Kaliteli hizmet anlayışı yanında sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olmanın adımlarını atarken sorumluluklarının bilincinde haraket etmeyi tecih etmektedir.

Marka Tescil Belgemiz - Akasya Ahşap Ambalaj

Marka Tescil Belgemiz - Akasya Ahşap Ambalaj

Akasya Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri, şirketimize ait markamızın tescilini yaptırarak bu sektörde ki yerimizi ve ismimizi güçlendirdik. Türk Patent Enstitüsü başvurumuza kısa sürede olumlu cevap vererek markamızın onayını 10 yıl boyunca tescil etmiştir.