Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri

Ürünler

Firmamız müşteri isteği doğrultusunda ahşap ambalaj sektörü içerisinde birçok alanda hizmet verebilmekte olan sektörün öncü firmalarından birisidir. Her geçen gün ahşap ambalaj ve orman ürünleri konusunda hizmet veren firmamoz kalite anlayışını yükselterek devam etmektedir.

Ahşap Ambalaj | Kontrplak Kasa

Kontrplak Kasa

Kontrplak kasalar müşteri isteği doğrultusunda istenilen her ölçü ebatlarında üretilebilmektedir. Kontrplak kasalar diğer ahşap kasalara göre daha hafif olduğundan taşımacılık ve sevkiyatta bir çok avantaj sağlar.

Ahşap Ambalaj, Ahşap Sandık ve Kasa

Ahşap Ambalaj, Ahşap Sandık ve Kasa

Fırınlanmış yüksek kalitede ahşap malzemeden üretilerek elde edilen ahşap ambalaj ürünü olan ahşap sandık, ISPM-15 standartlarında istenilen ölçü ve taşıma kapasitesinde üretilebilmektedir. Ahşabın çivi ve vida gibi bağlantı elemanlarını tutma özelliği yüksek olduğu için taşıma kapasitesi de kolaylıkla yükselitilebilir.

Ybox, Y-Pack Ahşap Ambalaj

Ybox, Y-Pack Ahşap Ambalaj

Kenarları Sac olan (Y-Boxes) Katalanabilir bir üründür. Fazla miktarlarda alınması durumunda fazla yer kaplamaz. Hafif bir ahşap ambalaj çeşididir. Taşıyacağı ağırlığa göre içerden ve alt palet kısmından kuvvetlendirilir.

Parmaklı Kasa Ahşap Ambalaj, Kafes Sandık

Parmaklı Kasa Ahşap Ambalaj, Kafes Sandık

Parmaklı ahşap ambalaj ürünleri, belirli aralıklar bırakarak ahşabın birleştirilmesi ile malzeme taşımak için yapılan ahşap taşıma araçlarıdır. Bu ahşap ambalaj taşıma araçları günümüzde en çok havalandırma ve görünüm kontrolünün arandığı anlarda kullanılır. Parmaklı kasalar birçok farklı taşıma kapasitesi ve ölçüde hazırlanabilmektedir.

Ahşap Ambalaj | Katlanabilir Kasa

Katlanabilir Kasa

Ahşap ambalaj ağaç sandık yapımında kullanılan kontrplak malzemesi VBP kalitesinde olup fırınlanmış altı kat ahşaptan preslenerek su ve nemden kesinlikle etkilenmeyecek şekilde üretimi yapılır. Katlanabilir kasa köşelerinde menteşe kullanılarak katlanma özelliğine sahip olan pratik bir ahşap ambalaj ürünüdür.

Palet, Europalet ve Özel Palet imalat

Palet ve Europalet

Palet malzeme sevkiyatında ve ürün taşıma konusunda kullanılan genelde ahşaptan üretilmiş belirli ölçülere sahip taban destek ürünüdür. Paletler genelde ahşaptan taşınacak ürünün ölçü ve ağırlığında göre üretilirler. Standart olarak kullanılan ve hazır halde sürekli bulunan palet çeşitleri de vardır.

Özel Tasarım Ahşap Ambalaj

Özel Tasarım Ahşap Ambalaj

Müşteri isteği doğrultusunda ahşap ürünlerden istenilen her türlü işlemecilik yapılacak yataklama - sıkıştırma ürüne göre yuvarlak kare, örn; merdanenin taşıma çubuk çapına göre yatak açma ve dizayn etme yermizde tasarlama yapmakta tamamen bize aittir.

İhracat Sandığı, ISPM 15

İhracat Sandığı, ISPM 15

İhracata uygun standartlarda ahşap ambalaj ürünleri üretimi ile kalite ve hizmet olarak en iyisini sunan firmamız, ısıl işlem belgesi sayesinde tüm ürünlerine ISPM-15 standartlarında uygulama yapabilmektedir. IPPC damgası ile ISPM-15 standartlarını ürünlerinde vurgulayarak üretim yapabilmekteyiz.

Ahşap Ambalaj | Makine Sandığı

Makine Sandığı

Ülkemizde makine ve sanayi sektörleri her gün biraz daha geliştiği için makine sandıklarının da ihtiyaçları artmaktadır. Çeşitli iş sektörlerinde hasar görmemesi hayati önem taşıyan önemli makine veya parçalarının taşınması çok hassas bir konudur. Makine sandıklarının iç kısmı özel olarak hazırlanır ve taşınacak malzemenin sandık içerisinde haraket etmemesi sağlanır.

Fuar Sandığı

Fuar Sandığı

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de fuar dönemleri hangi sektörde olursa olsun tüm katılımcı veya hizmet sektörüne dahil firmalar heyecanlı olurlar. Fuar hazırlıkları belirli bir taşıma ve hazırlık sğürecini de beraberinde getirir.

Savunma Sanayi Silah Sandıkları

Savunma Sanayi Silah Sandıkları

Savunma ve silah sanayi içerisinde ki taşınacak ürün ve malzemelerin taşınmasında kullanılan bu sandıklardır. Taşınacak ürünün hassasiyetine göre, özel yataklama, sarma, köpük ile güçlendirme ve sabitleme gibi işlemler yapılır. bu işlemler sayesinde sandık içerisinde ki malzeme sorunsuz şekilde taşınabilir.

Plywood Sandık

Plywood Sandık

Plywood katmanlı ağaç tabakalarından oluşan bir ahşap paneldir. Hafif olmasına karşın çok dayanıklıdır. Ahşap ambalaj sektöründe yakın zamanda fazlası ile rağbet gören plywood dayanıklılığı ile dikkat çekmektedir. ISPM 15 standartlarına uygundur. Kontrplak plakalarının tek sayılarda artan katman yapısına sahip bir ahşap panel yapısı düşünebilirsiniz.

Ahşap Ambalaj | OSB Sandık

OSB Sandık

OSB malzemesi ISPM-15 standartlarına uygun olduğu için ısıl işlem gerektirmez IPPC damgası ile kolaylıkla yurt dışı ihracat sandığı olarak kullanılabilir. Boya, vernik gibi maddelerle rengi değiştirilebilir. OSB'de korozyona dayanıklı çivi kullanılmalıdır. Ağaç işleme aletlerinin tümünü OSB'yi işlemek için de kullanabilirsiniz.

Motorsiklet Sandığı, Özel Yapım Motorsiklet Taşıma Sandığı

Motorsiklet Sandığı

Çeşitli iki ve dört tekerlekli motorsiklet araçlarının güvenle taşınması için dayanıklı ahşap malzemelerden üretilen ve özel ölçülerden imal edilebilen sandık çeşitleridir. Sandıklarda iç yataklama motorsikletin haraketsiz bir şekilde güvenle taşınabilmesine olanak sağlar.

Brandalı Özel Tasarım Taşıma Çantaları

Brandalı Özel Tasarım Taşıma Çantaları

Ürün kenar ve köşeleri alüminyum çerçeveler ile desteklenerek ürün sağlamlığı artırılmış, dışarıdan gelebilecek çarpma ve sürtünme gibi etkenlere karşı daha dayanıklı hale getirilmiştir. Brandalı özel taşıma çantası istenilen özel ölçülerde imal edilebilir.

Kontrplak Özel Taşıma Çantası

Kontrplak Özel Taşıma Çantası

Ürün kenar ve köşeleri alüminyum çerçeveler ile desteklenerek ürün sağlamlığı artırılmış, dışarıdan gelebilecek çarpma ve sürtünme gibi etkenlere karşı daha dayanıklı hale getirilmiştir. Ürün üzerinde özel olarak tasarlanan, çevirerek kendisini kolaylıkla kilitleyebilen bir kilit sistemi kullanılmaktadır.

Alüminyum bariyer folyo ve Ambalajlama Hizmetleri

Alüminyum Folyo, Alüminyum Bariyer Folyo

Özellikle yurtdışı ve denizaşırı ülkelere yapılan ithalatta kullanılan alüminyum bariyer folyo ve ambalajlama işlemi sevkiyatı yapılan ürün/malzemenin bu yolculuk esnasında oluşacak korozyon, nem, terleme vb. kötü dış etkenlerden etkilenmemesi için yapılan en önemli ambalajlama işlemidir.

Kelebek Kilit, Flycase Kilidi, Akasya Ahşap Ambalaj

Kelebek Kilit, Flycase Kilidi

Özel tasarım kelebek kilit, çevirilerek kapatılan ve sıkıştırma koluna oturtularak kilitlenen bir sistem ile çalışır. Kilitleme sistemi kelebeğe benzeyen mandalın yuvasına oturtulması ile tamamlanır.

Taşıma Kulpu, Paslanmaz Krom Taşıma Kulbu

Taşıma Kulpu, Paslanmaz Krom Taşıma Kulbu

Paslanmaz krom kaplama olarak üretilen tutma ve taşıma kulpları, kolay kullanım ve yüksek kalitesi ile uzun ömürlüdür. Tutma kısmı ve ürüne takılacak karşılığı arasında yaylı bir sistem vardır. Bu sistem sayesinde kulp yarıya kadar açılarak bırakıldığında geri kapanır.

Köşebent Köpük

Köşebent Köpük

Ürünleriniz taşıma esnasında zarar görmesin diye ahşap ambalaj (sandık) içerisinde daha korunaklı hale getirmek için kullanılan ürünlerdir. Sandık içerisinde ki taşınan ürününüz köşebent köpükler sayesinde dış darbelerden etkilenmeden rahatlıkla taşınabilir.

Balonlu Naylon

Balonlu Naylon

Balonlu naylon, taşınacak olan ürün ve malzemelerin dış darbe, sarsıntı ve benzeri unsurlardan daha az etkilenmesi için kullanılan koruma ürünüdür. Balonlu naylonun bilindiği gibi bir yüzeyi küçük hava kabarcıklarından oluşur ve bu sayede darbe ve etkileri esneyerek azaltır ve zarar görmesini engeller.

Menteşe

Menteşe

Paslanmaz galvaniz kaplama metal menteşe bağzı ahşap ambalaj ürünlerinde kullanılmak üzere özel olarak üretilmektedir. Katlanabilir ahşap ambalaj ürünlerinde kullanımı tercih edilen bu ürün, ahşap ambalaj ürününün köşelerinde üst üste istifleme için uygun bir yapıya sahipti.